Kupuj według kategorii

Strona główna

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 2 611,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

banner

Strona główna

Ciuchy dla dzieci - sklep z odzieżą dziecięcą e-Pela.com "

           

W naszym e-sklepie oferujemy ubrania dziecięce dobrej jakości. Całość zakupów odbywa się online – szybko i wygodnie.

Postawiliśmy sobie za cel, sprzedawać naszym klientom eleganckie ubrania dla dzieci, jednocześnie robiąc to bardzo tanio – wręcz w hurtowych cenach. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz zarówno ubrania:

Ekskluzywne, do korzystania z nich na co dzień, do szkoły, po domu czy na wycieczkę, na każdą porę roku: na lato, na jesień, na zimę i na   wiosnę, posiadamy ubrania dla małych, jak i dużych dzieci (w rozmiarach od 86 do 140).

​W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów ubrań:

sukienki dla dziewczynek , tuniki, bluzki dla dziewczynek, spódniczki dla dziewczynek, leginsy dziewczęce; spodenki dla chłopców, bluzki dla chłpców, spodnie dla chłopców.

Dbamy o to, aby ubrania były komfortowe w noszeniu – wygoda dla dziecka jest najważniejsza. Jednak nie znaczy to, że ubrania nie mogą być ładne. Wiele z naszych produktów urozmaiconych jest ciekawymi grafikami, angielskimi napisami, a także motywami bajkowymi – szczególnie z uwielbianych przez dzieci, bajek Disneya.

Realizując nasze motto: modnie, tanio i wygodnie, dbamy jednocześnie o najwyższą jakość świadczonych usług. Sprzedawane przez nas ubrania są na ogół produkowane z wysokiej jakości bawełny lub dżinsu. Zwracamy także uwagę na szybką i bezpieczną dostawę.

 

E-pela – życzymy udanych zakupów. Z pozdrowieniami od rodziców, dla rodziców.

Aktywne filtry