Kupuj według kategorii

Strona główna

Filtruj według

Cena

Cena

 • 35,00 zł - 42,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

banner

Stroje kąpielowe

Stroje kąpielowe to nieodłączny element wakacyjnych aktywności na plaży czy basenie. Zabawy w wodzie czy na piasku wymagają jednak stroju, który będzie wygodny, elastyczny i zagwarantuje naszym dzieciom pełen komfort i swobodę. Odpowiadając na potrzeby dziewczynek, oferujemy stroje jedno- i dwuczęściowe, które sprostają wymaganiom naszych pociech. Dodatkowo kolorowe nadruki na strojach, ozdobne falbanki i kokardki sprawią, że każda dziewczynka poczuje się w nich bajkowo. Zapewniamy najwyższą jakość materiałów.

Aktywne filtry

 • STRÓJ KĄPIELOWY 2 CZĘŚCI KRAINA LODU FROZEN

  42,00 zł

  Przepiękny 2 częściowy strój kąpielowy z wysokiej jakości materiału, na licencji. Miły i przyjemny w dotyku, doskonała kolorystyka. Świetny na basen czy plażę. 

  Materiał: 40%polyester, 40%polyamide, 20%elastane

  STRÓJ DOSTĘPNY W DWÓCH KOLORACH  RÓŻOWY JASNY I CIEMNY

  PO ZAKUPIE PROSZĘ O INFORMACJĘ JAKI KOLOR MA ZOSTAĆ WYSŁANY, W PRZYPADKU BRAKU TAKIEJ INFORMACJI TOWAR BĘDZIE WYSŁANY LOSOWO 

 • STRÓJ KĄPIELOWY KRAINA LODU FROZEN ELSA

  42,00 zł

  Przepiękny jednoczęściowy strój kąpielowy z wysokiej jakości materiału, na licencji. Miły i przyjemny w dotyku, doskonała kolorystyka. Świetny na basen czy plażę. 

  Materiał:  80% polyester, 20% elastane

  STRÓJ DOSTĘPNY W  W DWÓCH KOLORACH  RÓŻOWY I NIEBIESKI

  PO ZAKUPIE PROSZĘ O INFORMACJĘ JAKI KOLOR MA ZOSTAĆ WYSŁANY, W PRZYPADKU BRAKU TAKIEJ INFORMACJI TOWAR BĘDZIE WYSŁANY LOSOWO 

  STRÓJ W KOLORZE NIEBIESKIM ROZ. 122 - NIEDOSTĘPNY

  STRÓJ W KOLORZE RÓŻOWYM ROZ. 128 - NIEDOSTĘPNY

 • STRÓJ KĄPIELOWY KONIKI PONY

  35,00 zł

  Przepiękny jednoczęściowy strój kąpielowy z wysokiej jakości materiału, na licencji Disneya. Miły i przyjemny w dotyku, komfortowy w noszeniu. Świetny na basen czy plażę. Na wysokości bioder efektowna falbanka.

  Materiał: 88% poliester 12% elastane

  ROZMIAR 110/116 DOSTĘPNY 1 SZT. NIEBIESKI 

  ROZMIAR 98/104 DOSTĘPNY 2 SZT. RÓŻOWY 1 SZT. NIEBIESKI KOLOR

  po zakupie prosimy o informację który kolor ma zostać wysłany

 • STRÓJ KĄPIELOWY MYSZKA MINNIE FIOLETOWY

  35,00 zł

  Przepiękny jednoczęściowy strój kąpielowy z wysokiej jakości materiału, na licencji Disneya. Miły i przyjemny w dotyku. Świetny na basen czy plażę. Na wysokości bioder efektowna falbanka. Na ramiączkach kokardki, tył stroju gładki.

  Materiał: 88% poliester 12% elastan