Kupuj według kategorii

Strona główna

banner

BUSH BABY WORLD DRZEWO MARZEŃ LAMPKA NOCNA

104,00 zł
Ilość

Poznaj świat Bush Baby!

Znajdziesz tam Śnieżną górę, zamieszkiwaną przez urocze Śnieżynki, Falujący las, gdzie mieszkają Bush Babies ze skrzydłami, Kwiecistą łąkę, o którą dbają Kwiatuszki, Tęczowe wzgórze będące najbarwniejszym miejscem w całej krainie, Kryształową jaskinię, w której Kryształki wydobywają - a jakże - Kryształy i wiele, wiele innych!

Niemniej ważna jest Błyszcząca góra - tutaj mieszka Księżniczka Melina wraz ze swoimi przyjaciółkami Lady Lexi oraz Lady Lulu. Księżniczka Melina jest jedyną osobą, która może zbierać z Błyszczącej góry gwiazdki, tak bardzo ważne w ochronie Drzewa Marzeń.

Centralnym miejscem jest owe Drzewo marzeń, znajdujące się w Lesie sennego pyłu. Co wieczór z jego liści wydobywa się zaczarowany pył, który zsyła wszystkim Bush Babies wspaniałe sny! To tutaj mieszkają jego Strażnicy.

Na Drzewie Marzeń możesz zawiesić Bush Babies z zestawów z gniazdkiem albo posadzić między gałęziami Bush Babies z zestawów bez gniazdek.

Drzewo posiada też windę i hustawki dla Twoich Bush Babies.

Możesz wyprawiać pod nim uczty i pikniki dla Twoich maskotek!

Na szczycie drzewa znajduje mała żółta korona, która może służyć za lampkę nocną.

Dołącz do świata Bush Baby już dziś!

 

ZAWARTOŚĆ:

- Bush baby z gniazdkiem

- Huśtawka

- Winda

- Świecąca korona

 

WIEK:

4 +

 

WAGA:

1200g

 

WYMIARY:

wymiary pudełka: 35 x 39 x 25 cm

 

ZASILANIE:

2 x 1,5V AA (nie załączono)

Regulamin użytkowania baterii w regulaminie.

 

UWAGI:

Ze względów bezpieczeństwa usuń wszystkie plastikowe lub gumowe opaski i przywieszki oraz pozostałe mocowania zanim podasz zabawkę dziecku do zabawy.

2303

Opis

Gwarancja
12miesięcy
Płeć
dziewczynki